ahmet_davutoglu Twitter Profile

ahmet_davutoglu (Ahmet Davutoğlu)

@ahmet_davutoglu Twitter User's Impact on Users

@ahmet_davutoglu Twitter's Tag Rating

@ahmet_davutoglu Twitter User's Rating Statement by Gender

@ahmet_davutoglu Twitter User's Rating Retweet by Gender

@ahmet_davutoglu Twitter User's Tag Sharing Hours Statistic

@ahmet_davutoglu Twitter User's Tag Sharing Daily Statistic

ahmet_davutoglu Last Twitter Shares

1w Ago
Her evde yaşanan bayram sevincimiz tazelenmeye, yenilenmeye, İslam dünyasında huzura vesile olsun. Allah hepimizi bir sonraki Ramazan’a sevdiklerimizle ulaştırsın. Bayramınız mübarek olsun.
5635 Favorites 460 Retweets
1w Ago
Gecenizin hayırlara, feyizlere ve berekete vesile olması temennisi ile Kadir gecenizi tebrik ediyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin.
5729 Favorites 374 Retweets
2w Ago
Hayatını kaybeden ülkemizin önemli işadamlarından Sayın Erdoğan Demirören’e rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.
1618 Favorites 87 Retweets
2w Ago
Mısraları ile kendi zamanlarını ve mekanlarını aşarak gönüllere tercüman olan merhum Cahit Zarifoğlu ve Abdürrahim Karakoç’a bir kez daha rahmet diliyorum. İnanıyorum ki her köşesine meftun oldukları gönül coğrafyamızda ikisinin de hayallerini gerçek kılacak nesiller gelecek.
2701 Favorites 279 Retweets
3w Ago
Fetih; geçmişi, kökeni, farklılıklarıyla birlikte İstanbul’u sahiplenmek; bu şehr-i kadimi kendi kültürümüz ve mazimizle yoğurarak dünyaya açmak ve İstanbul üzerinden Türkiye’yi cihanşümul bir marka yapmakla anlam kazanacaktır. Fethin 565. yılı kutlu olsun.
3619 Favorites 379 Retweets
3w Ago
İstanbul’a ilim ve aşk ile bağlı, çok değerli bir münevveri kaybettik. Merhum Semavi Eyice hocamıza Allah’tan rahmet diliyorum. Paha biçilmez eserleri kadar mümtaz kişiliği ve yetiştirdiği talebeleri ile hatıramızdaki müstesna yerini hep koruyacak. Mekanı cennet olsun.
2212 Favorites 183 Retweets
3w Ago
27 Mayıs’ı tertipleyenler ne ülkemizin demokrasi yolculuğunu durdurabildi ne de merhum Başbakanımız selefim Sayın Menderes ve arkadaşlarını milletin gönlünden silebildi. Her türlü darbe ve vesayete karşı millet iradesinin hakimiyeti için can veren şehitlerimizi rahmetle anıyorum.
4403 Favorites 538 Retweets
5w Ago
2017/2018 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray Spor Kulübü’nü, sporcularını, teknik ekibi ve taraftarlarını gönülden kutluyor, Şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyorum.
3574 Favorites 284 Retweets
5w Ago
Geleceğimizi bilgi, bilinç ve duruşla inşa edecek, dünyaya hikmet, adalet ve merhamet örneği olacak gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere İstiklal Savaşı’nı başlatan tüm kahramanları saygıyla yad ediyorum.
2112 Favorites 201 Retweets
5w Ago
Anadolu insanı her zaman Filistin halkının yanında olmuştur. Bugün de İstanbul Kudüs için, Filistin için Yenikapı’daydı. Ramazan ayında Kudüs için ses veren herkese tek tek teşekkür ediyorum. https://t.co/1wG5I6j3RX
5842 Favorites 561 Retweets
5w Ago
Gazze sınırında taş atan Filistinli annenin imanı elbet birgün İsrail’in zulmüne galip gelecek. Ramazan’ınız mübarek, dualarımız kabul olsun.
2552 Favorites 361 Retweets
5w Ago
Mübarek Ramazan ayına ne yazık ki Filistinli kardeşlerimizin acıları ve ABD ile İsrail’in ortak kanlı eylemleri ile giriyoruz. Bu rahmet ayında sadece dualarımızla değil sesimizle, duruşumuzla, desteğimizle Filistin’in yanındayız.
4655 Favorites 594 Retweets
5w Ago
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump İsrail’deki Amerikan büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyarak tarih boyu unutulmayacak bir yanlışa imza atmıştır. Bu adım tek kelime ile provokasyondur. https://t.co/lY6WPh95VQ
4088 Favorites 714 Retweets
5w Ago
Her gün helallik dilesek haklarını ödeyemeyeceğimiz annelerimizin anneler gününü canıgönülden tebrik ediyorum. Allah anaların duasını üzerimizden eksik etmesin.
4792 Favorites 393 Retweets
6w Ago
Çanakkale'den Yemen'e gönül coğrafyamızı dert edinen kalem erbabı, mütefekkir Mehmet Niyazi Özdemir Beyefendi'ye Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Kitapları ile nesillerin yetişmesine yaptığı katkıyı saygıyla yad ediyorum.
1789 Favorites 187 Retweets
6w Ago
2017-2018 Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanarak büyük bir başarıya imza atan Teleset Mobilya @Akhisarspor’u ve gönül veren taraftarlarını tebrik ediyorum.
3604 Favorites 192 Retweets
7w Ago
Kimseye minnet etmeden emeğiyle kazanan, emeğiyle yaşayan, hakkını emeğiyle arayan işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü gönülden kutluyorum.
4108 Favorites 348 Retweets
7w Ago
Ramazan-ı şerifi müjdeleyen Berat gecesinin kardeşliğimizi güçlendirmeye, beraberliğe, huzura vesile olmasını temenni ediyorum. Kandiliniz mübarek olsun.
6187 Favorites 484 Retweets
8w Ago
Üzerlerine titrediğimiz tüm dünya çocuklarının yüzünün güleceği günleri görebilme dileğiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyorum.
2895 Favorites 259 Retweets
9w Ago
Ülkemizin vesayet odakları ile mücadelesinde önemli adımlar atan, vizyonu ile Türkiye’ye yeni ufuklar çizen 8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal’ı vefatının yıl dönümünde saygıyla anıyorum.
3171 Favorites 287 Retweets
World Twitter Trend Topics
;