sunujekabs Twitter Profile

sunujekabs (Suņu Jēkabs)

@sunujekabs Twitter User's Impact on Users

@sunujekabs Twitter's Tag Rating

@sunujekabs Twitter User's Rating Statement by Gender

@sunujekabs Twitter User's Rating Retweet by Gender

@sunujekabs Twitter User's Tag Sharing Hours Statistic

@sunujekabs Twitter User's Tag Sharing Daily Statistic

sunujekabs Last Twitter Shares

12h Ago
RT @AncLatvija: Catalan @Jordiarrufat walked all 675.5 km route of the Baltic Way across Estonia, Latvia and Lithuania. This is video summa…
0 Favorites 4 Retweets
18h Ago
@GeneralisLV Beidzot varēs iemest CCCP pidžamas kreklu miskastē, ja jau viņi tā neciena! :)
2 Favorites 0 Retweets
20h Ago
@artuss Bet jūsu partija uzrunā krievu valodā, ātri zaudējot savu elektorātu! Pirms šīs uzrunas reitingi bija augšā! A. god. @artuss! būtu steidzami jāizstājas no šī politiskā spēka, lai saglabātu cieņu! Latviešu valoda Latvijā ir vienīgā valoda, kurā kandidāti komunicē ar vēlētāju!
6 Favorites 0 Retweets
1d Ago
A.god. deputāt @artuss - ar @AldisGobzems pievienošanos, jūsu veidotā partija @kpv_lv kļuvusi par Ušakova un "Saskaņas" satelītu. Gobzems propagandē ļoti nesmukas lietas! Lūdzu apturiet viņu, vai protestā aizejiet nost no @kpv_lv !
1 Favorites 0 Retweets
3d Ago
@AldisGobzems Aldi Gobzem, iespējams, ka jūs tajā https://t.co/jzoiMRFgDX esat iesūtīts, lai sagrautu a.god. @artuss izredzes iekļūt nākamajā Saeimā! Latvijā ir un būs tikai viena valsts valoda, bet jūs esat ievietojis tipisku Kremļa uzsaukumu elektorātam.
3 Favorites 2 Retweets
3d Ago
Diemžēl ar šo nožēlojamo kirilicas izgājienu, vēršoties pie Latvijas ienaidniekiem, https://t.co/jzoiMRFgDX noraka jebkādas savas izredzes. Aicinu a.god. @artuss savaldīt šo Gobzemu, vai arī pašam izstāties no partijas! https://t.co/tBgsjwH7VT
0 Favorites 0 Retweets
3d Ago
@GeneralisLV Biju toties uz @vairaksaules , atbalstīju paēdot, rēķins 40 EUR. Cerams, ka tas atvieglos visas tās futbola ciešanas!
3 Favorites 1 Retweets
3d Ago
RT @AncLatvija: Sveicam politieslodzīto Žordi Kušāru ar pārvēlēšanu @omnium vadītāja amatā un esam solidāri ar visiem politieslodzītajiem k…
0 Favorites 5 Retweets
3d Ago
Nu gan šie mauc! Fogelis ievēlēts! Kurš, nav svarīgi! https://t.co/x5QsvTs16r
8 Favorites 2 Retweets
3d Ago
@Artillerry @VL_TBLNNK @IeM_gov_lv @Brivibas36 Nu viņiem šobrīd ir tikai ap 7% reitings laikam, vai ne? Ja tas ministrs Rasnačs neaizies un turpinās veidot sūdus, tad jau vēlētāji novērsīsies? Katrā ziņā viņu pašu rokās aizsūtīt to Rasnaču pensijā un izķepuroties virs 5%!
0 Favorites 0 Retweets
4d Ago
@Artillerry @VL_TBLNNK @IeM_gov_lv @Brivibas36 Nu viņi, iespējams, nobalansēs uz 5% robežas. Nesaku, ka neiekļūs, drīzāk iekļūs ar 60/40 varbūtību.
0 Favorites 0 Retweets
4d Ago
@Prizhs Tieši runāju par šo tēmu ar Jordi Arrufatu - viņš skaidro, ka katalāņi neitrāli izturas pret ESP izlasi, tipiski ir ignorēt, jo katalāņu dabā nav fanot "pret". No katalāņiem ESP izlasē ir Pique.
1 Favorites 0 Retweets
4d Ago
@Artillerry @VL_TBLNNK @IeM_gov_lv @Brivibas36 Kungs, Jūs tā rakstāt, it kā tas ir jau noticis fakts un viņi ir ievēlēti! Sākumā lai savāc pietiekami daudz balsis, lai vispār iekļūtu Saeimā!
0 Favorites 0 Retweets
5d Ago
RT @OttoOzols: Arī Latvijā nodibināta Katalonijas atbalsta biedrība - @AncLatvija. Tā ir pievienojusies @assemblea_int. Līdzīgas biedrības…
0 Favorites 10 Retweets
5d Ago
RT @catalanassembly: 👏 A new ANC exterior branch is born! Welcome, ANC Latvia @AncLatvija! 💛 We wish you all the luck in helping to inform…
0 Favorites 38 Retweets
5d Ago
@GeneralisLV @vairaksaules Policija un izmeklētāji nav latvieši?
10 Favorites 0 Retweets
6d Ago
@LiivHammett Nauda taisa naudu!
0 Favorites 0 Retweets
6d Ago
Ģenerāļa saietiem jāmeklē tagad cita vieta! :) https://t.co/FH8m08byKq
0 Favorites 0 Retweets
3h Ago
@artuss Grozās kā grib, bet ja cilvēks no LV izbrauc Augustā vai Septembrī, un atgriežas Oktobrī pēc vēlēšanām, ir ļoti maz iespēju nodot savu balsi. Tā iepriekš balsošana varbūt var būt mēnesi, nevis dažas dienas kā tagad.
0 Favorites 0 Retweets
3h Ago
@artuss Arī Barselonā nebūs iespējams balsot, diemžēl šoreiz man Saeimas vēlēšanas izpaliks.
0 Favorites 0 Retweets
World Twitter Trend Topics
;